Житомирські аудитори виявили у відділі освіти Чуднівської РДА втрат на суму понад 562 тис. грн.

Что такое аудит

Житомирські аудитори виявили у відділі освіти Чуднівської РДА втрат на суму понад 562 тис. грн. Про це повідомляє Державна аудиторська служба України:

“Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Чуднівської районної державної адміністрації за період з 01.01.2015 по 31.05.2018 і виявили фінансові порушення, що призвели до втрат, на суму 562,2 тис. грн.

Зокрема аудитори з’ясували, що до місцевого бюджету не перераховано 269,7 тис. грн відшкодованих юридичними та фізичними особами зайвих витрат відділу освіти минулих років.

Також виявлено факти оплати підрядникам вартості ремонтно-будівельних робіт, які фактично не були виконані на 145,4 тис. грн. Ще понад 86 тис. грн. зайво сплачено через завищення підрядними організаціями обсягів і вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт.

Крім того, працівникам установ освіти, що підпорядковуються відділу, зайво виплачено 27,5 тис. грн. зарплати. Аудитори виявили незаконне нарахування і виплату доплат за шкідливі умови праці, виплату надбавок тощо.

Також ревізією встановлено низку інших порушень фінансової дисципліни, а саме: оплату вугілля за завищеною вартістю; понаднормове списання продуктів харчування, дизельного палива; нецільове використання бюджетних коштів тощо.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування виявлених порушень на суму 104,4 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань на чотирьох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення. Керівнику установи надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень.

До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області.”