Чуднівський районний будинок культури розташований на Замковій площі, на вершині так званої Замкової гори.
Його геометричний силует біло-сірого кольору вивищується серед міських забудов. Зі слів містян, які пам’ятають часи будівництва, приміщення Будинку культури ззовні облицьоване інкерманським каменем. Це вапняк, який добувають на околиці кримського міста Інкерман.
На світлому фоні фасаду РБК із Замкової площі можна помітити п’ять однакових за розміром декоративних горельєфів. Кожен з них виконаний з кераміки характерного теракотового кольору. Проходячи по вулиці Героїв Майдану повз Замкову площу, майже не можливо побачити це оздоблення за ялинами, але підійшовши ближче до центрального входу Будинку культури, одразу стає зрозумілим зображення горельєфів.
На кожному з них зображено жіночу постать з атрибутами певного виду мистецтва. Ці фігури є алегоріями, втіленнями мистецтв, музами.
На першому горельєфі зображено жіночу фігуру, яка тримає маску – алегорія драматичного мистецтва. На другому зображено танець, хореографічне мистецтво. Наступний горельєф втілює музику – жінка, яка грає на скрипці. Четвертий це зодчество, архітектура – строга монолітна постать жінки, яка тримає в одній руці сакральну будівлю, і циркуль – незмінний атрибут архітектури, в другій. Останнє зображення є алегорією образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, на що вказує палітра і пензлі, які тримає муза та декоративна ваза поруч з нею.
Невеличкий славний Чуднів має безліч чарівних куточків, на які варто звернути увагу і берегти.