Спортивні новини Чуднівщини: результати чемпіонатів та турнірів

• 2-3 березня команда Чуднівського району взяла  участь у  Кубку області з волейболу серед чоловічих команд. Змагання  проходили у м. Житомир. Команда району із восьми команд-учасниць зайняла 4 місце.
  • 6 березня у м. Чуднів, у Будинку школяра відбулися  спортивні ігри школярів Чуднівщини  з шашок серед дівчат та юнаків ЗОШ І-ІІ ст. та ЗОШ І-ІІІ ст. У змаганнях взяли участь 17 команд .Серед команд ЗОШ І-ІІ ст. зайняли 1 місце – Волосівська, 2 місце – Красногірська, 3 місце –  Молочківська ЗОШ І-ІІ ст. Серед команд ЗОШ І-ІІІ ст. зайняли 1 місце – Тращанська, 2 місце – Дідковецька, Вільшанецька  ЗОШ І-ІІІ ст.. Всі переможці та призери змагань нагородженні грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  • 10 березня у спортивному залі Чуднівської ДЮСШ відбувся чемпіонат району з волейболу серед колективів фізичної культури. Участь у змаганнях взяли чотири  команди, змагання проводилися по кругові системі. Переможцями та призерами змагань стали: 1місце – команда с. Вільшанка, 2 місце –  команда с. Тютюнники, 3 місце – команда с. Бейзимівка, 4 місце –  команда с. П’ятка.
  • 9-10 березня команда Чуднівського району взяла  участь у  Кубку області з волейболу серед чоловічих команд пам’яті В.Є. Зорі. Змагання  проходили у м Житомир. Команда району із восьми команд-учасниць зайняла 4 місце.
  • 12-13 березня в м. Житомир відбувся чемпіонат області серед юніорок та юніорів до 21 року з боротьби дзюдо. У своїх вагових категоріях 1 місце здобули Севастянов Михайло та  Савчук Катерина, 3 місце посіли Вінцевич Олександра та Прокопенко Максим.
  • 13 березня у спортивному залі Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися фінальні спортивні ігри школярів Чуднівщини з настільного тенісу серед дівчат та юнаків ЗОШ І-ІІІ ст. у яких взяли участь 5 команд. Команди грали по круговій системі. 1 місце зайняла команда Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ст., 2 місце здобула команда  Іванопільського ліцею, 3 місце посіла Вільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. Команди-переможці були нагороджені грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.