Двоє жителів Чуднівщини вирізали 12 дерев біля ліцею, але вивезти не встигли

4 березня до Чуднівського відділення поліції звернувся керівник місцевого ліцею із повідомленням про незаконну порубку дерев. Під час перевірки обставин події поліцейські встановили причетність до злочину двох місцевих жителів. Розпочато розслідування.

Приміщення навчального закладу розташовані у парковій зоні. Працівники ліцею уранці виявили в одній з його частин зрізані та складовані дерева акації, про що й повідомили поліцейським.

На місці події працівники слідчо-оперативної групи зафіксували  незаконну вирубку 12 дерев діаметром понад 20 см. Під час першочергового з’ясування обставин було встановлено, що до злочину можуть бути причетні  жителі с. Турчинівки. Згодом під час перевірки цієї інформації підозри підтвердились – 37-ми та 61-річні чоловіки задумали та зрізали дерева для власних потреб. От тільки перевезти їх збирались наступної ночі.

Нині за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Подано клопотання про проведення відповідних експертних досліджень.

– І зрізану деревину, і бензопилу, що ймовірно була знаряддям вчинення правопорушення, експертами вилучено, – розповів начальник Чуднівського відділення поліції Анатолій Корнієць. – Втім і самі чоловіки теж не заперечують своєї причетності до порубки.

Санкція статті передбачає відповідальність за такі дії від штрафу і аж до 3-річного ув’язнення.

Відділ комунікації поліції Житомирської області