Кілька підприємств Чуднівського району відзначили в Житомирській ОДА

0
64
views

Напередодні Дня підприємця, яке щорічно відзначається у першу неділю вересня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко привітав представників малого та середнього бізнесу області з професійним святом. Урочисті заходи відбулися 28 серпня.

Про це повідомила пресслужба Житомирської облдержадміністрації.

Вітаючи підприємців з професійним святом, Віталій Бунечко пообіцяв сприяти створенню в області максимально комфортних умов для ведення бізнесу.

«Голова ОДА нагородив почесними грамотами облдержадміністрації найкращих представників бізнесу Житомирської області. Загалом із нагоди Дня підприємця відзначили понад 50 суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на Житомирщині», – йдеться у повідомленні.

Кращих суб’єктів господарювання відзначали у шести номінаціях:

– «Кращий суб’єкт малого підприємництва»;
– «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»;
– «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»;
– «Кращий інвестор»;
– «Краще підприємство у ІТ сфері»;
– «За розбудову індустріальних парків».

У пресслужбі Житомирської облдержадміністрації Житомир.info надали список номінантів:

Номінація «Кращий суб’єкт малого підприємництва»:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Яромир» Андрушівського району, директор – Кучеренко Олена Валеріївна.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Декор Україна» Баранівського району, директор – Молотковець Олександр Олександрович.
3. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Озадівське» 2. Бердичівського району, директор – Сінько Володимир Володимирович.
4. Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАЙДАЛ УА» Брусилівського району, директор – Хоменко Сергій Миколайович.
5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Лендком Центр» Ємільчинського району, директор – Королевич Віктор Леонідович.
6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Грантех» Житомирського району, директор – Мислінський Микола Зигмундович.
7. Приватне підприємство «Давидівський гранкар’єр» Житомирського району, директор – Гірник Юлія Валентинівна.
8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Вертокиївка» Житомирського району, керівник – Хоменко Дмитро Григорович.
9. Фізична особа-підприємець – Денисенко Василь Васильович Лугинського району.
10. Фермерське підприємство «Агролан» Любарського району, голова – Черній Володимир Володимирович.
11. Приватне підприємство «ЛІВІНА» Малинського району, директор – Літвінова Наталія Леонідівна.
12. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗІТА-ТКФ» Народицького району, директор – Миколайчук Анатолій Іванович.
13. Фізична особа-підприємець – Вербицький Валерій Петрович Новоград-Волинського району.
14. Товариство з обмеженою відповідальністю «Овруцька ПМШБК № 42» Овруцького району, директор – Дідківський Олександр Михайлович.
15. Фізична особа-підприємець – Любиченко Володимир Федорович Олевського району.
16. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Тетірське» Пулинського району, директор – Тарасюк Дмитро Сергійович.
17. Печанівське сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю Романівського району, директор – Кондратюк Микола Васильович.
18. Приватне підприємство «Ташір» Ружинського району, директор – Думікян Камо Сандроєвич.
19. Приватне підприємство «КВАНТА-ЛЧ» Хорошівського району, директор – Ренкас Микола Віталійович.
20. Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕДЕМ-СК» Чуднівського району, директор – Левик Петро Володимирович.
21. Товариство з обмеженою відповідальністю «Альфа» міста Коростеня, директор – Ревенко Михайло Павлович.

Номінація «Кращий суб’єкт середнього підприємництва»:

1. Приватне акціонерне товариство «Мар’янівський склозавод» Баранівського району, голова правління – Костюк Петро Степанович.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтерскаліт УА» Бердичівського району, директор – Козакова Олеся Миколаївна.
3. Приватне підприємство «Україна» Брусилівського району, директор – Сім’ячко Ганна Михайлівна.
4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Фабрика Класум» Житомирського району, генеральний директор – Прусак Василь Миколайович.
5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Омелянівський кар’єр» Коростенського району, директор – Таргонський Олег Миколайович.
6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Коростишівземінвест» Коростишівського району, генеральний директор – Вознюк Олександр Степанович.
7. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Відродження» Любарського району, директор – Марцун Олександр Миколайович.
8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Граніт ЛТД» Малинського району, директор – Костєрєв Віктор Іванович.
9. Товариство з обмеженою відповідальністю «Труд» Новоград-Волинського району, виконавчий директор – Прохоренко Валерій Іванович.
10. Товариство з обмеженою відповідальністю «Бальзак» Овруцького району, керівник – Комар Аркадій Миколайович.
11. Приватне сільськогосподарське підприємство «Сокільча» Попільнянського району, директор – Лозенко Євгеній Миколайович.
12. Товариство з обмеженою відповідальністю «Радомишльське овочеве підприємство» Радомишльського району, директор – Літвін Віталій Петрович.
13. Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «АГРОКОМПЛЕКС-98» Радомишльського району, генеральний директор – Білошицький Олег Леонідович.
14. Товариство з обмеженою відповідальністю «Камінське» Романівського району, директор – Грищук Олег Петрович.
15. Приватне сільськогосподарське підприємство «Батьківщина» Ружинського району, засновник – Сторожев Ігор Вікторович.
16. Сільськогосподарський виробничий кооператив «Ружинський» Ружинського району, керівник – Колібаба Олександр Феодосійович.
17. Селянське (фермерське) господарство імені Мічуріна Ружинського району, голова – Пилипчук Володимир Іванович.
18. Товариство з обмеженою відповідальністю «ДП Рельполь-Альтера» Черняхівського району, директор – Пужак Богдан Ришард.
19. Товариство з обмеженою відповідальністю «Агроінвестконтакт» Чуднівського району, директор – Чедія Вальтер Єсайович.
20. Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівський пивоварний завод» міста Бердичева, директор – Ліпецький Володимир Леонович.
21. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОБІО» міста Житомира, директор – Боднарчук Олег Миколайович.
22. Приватне підприємство «Фармацевтична фабрика «Науково-виробниче об’єднання «Ельфа» міста Коростеня, директор – Середов Ігор Геннадійович.
23. Приватне акціонерне товариство «Малинська паперова фабрика -Вайдманн» міста Малина, голова правління – Волга Ігор Анатолійович.
24. Приватне акціонерне товариство «Новоград-Волинський хлібозавод» міста Новоград-Волинського, генеральний директор – Портянко Сергій Федорович.

Номінація «Кращий суб’єкт господарювання публічного сектору економіки»:

1. Державне підприємство «Грозинське» Коростенського району, виконавчий директор – Гераймович Василь Олександрович.
2. Комунальне підприємство «Малинська районна друкарня» Малинського району, директор – Терещенко Сергій Іванович.
3. Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» Житомирської міської ради міста Житомира, директор – Ганченко Василь Іванович.
4. Виробничий підрозділ Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця» міста Коростеня, начальник – Мишин Володимир Петрович.

Номінація «Кращий інвестор»:

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «Кромберг енд Шуберт Україна ЖУ» Житомирського району, директор технічний – Качмарек Славомір, директор фінансовий – Шаварський Олександр Анатолійович.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Монсанто насіння» Попільнянського району, директор – Дей-То Ремі П’єр.
3. Підприємство з іноземними інвестиціями товариство з обмеженою відповідальністю «Даніко» Черняхівського району, директор – Іваницький Віктор Ілліч.
4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Чуднівський елеватор АІК» Чуднівського району, директор – Чедія Вальтер Єсайович.
5. Товариство з обмеженою відповідальністю «Олімп-Агро» Попільнянського району, директор – Пейчев Іван Іванович.
6. Товариство з обмеженою відповідальністю «Грайф Флексіблс Україна» міста Житомира, генеральний директор – Злобов Іван Володимирович.
7. Іноземне підприємство «Євроголд Індестріз ЛТД» міста Житомира, генеральний директор – Шепетько Михайло Анатолійович.
8. Товариство з обмеженою відповідальністю «Завод металоконструкцій Укрсталь Житомир» міста Житомира, директор – Топачевський Костянтин Петрович.
9. Приватне підприємство «Галекс-Агро» Новоград-Волинського району, генеральний директор – Ющенко Олександр Миколайович.

Номінація «Краще підприємство у ІТ сфері»:

1. Товариство з обмеженою «ІСМ Україна» міста Житомира, директор – Антонюк Дмитро Сергійович.
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Візевен Європа» міста Житомира, директор – Сілкін Андрій Миколайович.

Номінація «За розбудову індустріальних парків»:

1. Керуючу компанію індустріального парку «Коростень» – приватне акціонерне товариство «Коростенський завод МДФ» міста Коростеня, генеральний директор – Шевело Володимир Миколайович.
2. Ініціатора створення індустріального парку «Коростень» – Коростенську міську раду, міський голова – Москаленко Володимир Васильович.

Житомир.info