Лише два перевізники з Чуднівщини мають ліцензію на перевезення пасажирів на таксі

0
20
views

Станом на 14.01.2019, згідно місця реєстрації у Житомирській області у Чуднівському районі 2 перевізники мають дійсні ліцензії із дозволеним видом робіт – внутрішні перевезення пасажирів на таксі. З них  одну ліцензію видали у 2018 році.

Про це ЧуднівNews повідомили у Державній службі України з безпеки на траснпорті

Для отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних  відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом  необхідно відповідати вимогам Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (далі – Закон), Закону України «Про автомобільний транспорт», Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 02.12.2015 № 1001 та іншому законодавству.

Звернутися із заявою на отримання ліцензії та документами, що до неї додаються за підписом здобувача ліцензії або уповноваженої ним особи можна виключно відповідно до Закону, у такий спосіб:

  • – нарочно, відповідно до пункту 3 частини другої статті 6 цього Закону та у порядку, встановленому статтею 9 Закону України «Про адміністративні послуги» (адреса: просп. Перемоги, 57, каб. 1007, м. Київ);
  • – поштовим відправленням з описом вкладення (просп. Перемоги, |І4,м. Київ, 01135;);
  • – в електронному вигляді за допомогою системи «Електронний кабінет перевізника» e-services.dsbt.gov.ua

Відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних, мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої. Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах, – тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.