Спортсмени з Чуднівщини здобули кілька перемог на обласних та всеукраїнських змаганнях

Спортсмени Чуднівського району взяли участь у кількох всеукраїнських турнірах та змаганнях, де здобули перемоги.
Про це повідомляє Чуднівська РДА.
Нещодавно в м. Мукачево Закарпатської області  відбувся  Всеукраїнський турнір з легкої атлетики  «Пам’яті  ЗТУ Є. Сюча».
В даному турнірі брали  участь спортивні збірні з 13 областей та м. Київ. Чуднівську команду представляли юнаки та дівчата Чуднівської ДЮСШ.
 Цьогоріч Чуднівчани знову ввійшли до 10 найкращих.
У метанні диска вагою 1 кг. у U-16  серед дівчат 2 місце здобула  Волошина Анастасія, 3 – Козачок Дар’я, 6 – Величко Галина, 7 – Данелюк Дарина, 8 – Воробйова Юлія, 10 – Андрієкус Вікторія. Серед юнаків 3 місце посів Лівкович Олександр, 7 місце здобув Шпита Констянтин, 13 місце виборов Матлаш Ілля.
У штовханні ядра вагою 3 кг. серед дівчат U-18 перемогу здобули 3  місце – Волошина Анастасія, у  U-16  3 місце – Козачок Дар’я. До десятки увійшли 7 місце – Воробйова Юлія, 9 місце – Андрієкус Вікторія, 10 місце -Данилюк Дарина,  11 місце – Величко Галина. Серед  юнаків у штовханні ядра вагою 4 кг. U-16  зайняли 3 місце – Лівкович Олександр, 7 місце –  Шпита Констянтин, 14 місце – Матлаш Ілля.

16-17 листопада  в  м. Житомир відбувся чемпіонат області з боротьби самбо серед дорослих, юнаків та дівчат. У своїх вагових категоріях Севастянов Михайло зайняв 3 місце, а Товстуха Юлія зайняла 2 місце.

16-17 листопада в м. Житомир відбувся чемпіонат області з боротьби греко-римської серед юнаків 2004-2006 р.н. і 2007-2008 р.н.

У своїх   вагових категоріях від 25 кг. та  до 53 кг. зайняли такі місця: Лапчик Павло – 2 місце, Лех Михайло – 4 місце, Мельник Юрій – 4 місце,  Кухар Денис – 5 місце , Гевондян Влад – 5 місце, Березюк Володимир – 6 місце, Гайкін Артем –  6 місце, Скоржепа Назар – 7 місце, Буртовський Марк – 8 місце, Красноголовець Атрем – 10 місце, Гринюк Акім – 9 місце, Журбей Олександр – 10 місце.

18-19 листопада в м. Одеса відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби самбо. У своїх вагових категоріях зайняли 2 місце – Ковбан Вікторія, 3 місце – Ковбан Дмитро та Куйдін Владислав.